Haber

Katliam gibi seçim: 500 ölü

Endonezya Seçim Komisyonu, 17 Nisan’da yapılan devlet başkanı ve milletvekili seçimi sırasında ve sonrasında aşırı iş yükünün yol açtığı yorgunluk nedeniyle ölenlerin sayısının 500’ü aştığını açıkladı.

Dr. Müslüm Güney

Mezbaha idare memuru

mezbaha idare memuru meslek hastalıkları, iş sağlığı ve iş güvenliği, işyeri İSG risk değerlendirmesi, çalışma sağlık sorunları hakkında..

Dr. Müslüm Güney

Muhasebe kasası memuru

Muhasebe kasası memuru meslek hastalıkları, iş sağlığı ve iş güvenliği, işyeri İSG risk değerlendirmesi, çalışma sağlık sorunları hakkında..

Dr. Müslüm Güney

Para değiştirme memuru

Para değiştirme memuru meslek hastalıkları, iş sağlığı ve iş güvenliği, işyeri İSG risk değerlendirmesi, çalışma sağlık sorunları hakkında..

Dr. Müslüm Güney

Personel kayıtları memuru

Personel kayıtları memuru meslek hastalıkları, iş sağlığı ve iş güvenliği, işyeri İSG risk değerlendirmesi, çalışma sağlık sorunları..

Dr. Müslüm Güney

Planlama memuru

Planlama memuru meslek hastalıkları, iş sağlığı ve iş güvenliği, işyeri İSG risk değerlendirmesi, çalışma sağlık sorunları hakkında bilgiler…

Dr. Müslüm Güney

Posta listeleme memuru

Posta listeleme memuru meslek hastalıkları, iş sağlığı ve iş güvenliği, işyeri İSG risk değerlendirmesi, çalışma sağlık sorunları hakkında…

Dr. Müslüm Güney

Randevu memuru

Randevu memuru meslek hastalıkları, iş sağlığı ve iş güvenliği, işyeri İSG risk değerlendirmesi, çalışma sağlık sorunları hakkında bilgiler.