JP Morgan ve Deutsche Bank uzaktan çalışmaya geri dönüyor

@sorbetto (Getty Images)

İngiltere’de yeni varyant nedeniyle devreye alınan önlemler sonrası JP Morgan ve Deutsche Bank’ın Londra’daki çalışanları yeniden evden çalışma sistemine geri dönecek.

İngiltere’de kısıtlamaların yeniden devreye alınmasının ardından JP Morgan ve Deutsche Bank’ın Londra’daki çalışanları evden çalışma sistemine geri dönüyor.

Bloomberg’in konuya yakın kaynaklara dayandırdığı habere göre Deutsche Bank ofiste çalışan eleman sayısını önemli ölçüde azaltıyor. Trading birimi ve belli birimler dışında birçok personel pandeminin ilk döneminde olduğu gibi uzaktan çalışmaya dönecek.

Benzer biçimde JP Morgan da dünkü açıklamasında ofise gelmesi gereken ve evde çalışmaya geri dönebilecek çalışanlarını belirleme aşamasında olduğunu bildirdi.

Her iki firmanın da İngiltere’de binlerce çalışanı bulunuyor. Deutsche Bank Londra’da 2023’te açılması planlanan bir genel merkez kurmaya hazırlanıyor.

(BloombergHT)

Anket

Enflasyon ve döviz kuru artışından sonra işyerinizde dağıtılan KKD'lerin kalitesi düşürüldü veya sayısı ya da verilme sıklığı azaltıldı mı?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Site içeriklerimiz sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*