Güven Usta ile Vardiya Öyküleri provalarına başlandı.

MİSGEP kapsamında sahnelenecek “Güven Usta ile Vardiya Öyküleri” adlı 8 bölümlük interaktif tiyatronun provalarına başlandı.

MİSGEP Finansal Destek ve Rehberlik Programı (FDRP) bileşeni kapsamında yer alan maden işyerlerindeki çalışanların katılımıyla yarım günlük interaktif seminerler düzenlenecektir. Seminerler ile maden çalışlarının aralarındaki iletişimi ve iş birliğini teşvik ederek takım ruhu oluşturulması amaçlanmaktadır.  Bu nedenle semineler drama tekniği ile hazırlanmıştır. Drama tekniği insan davranışlarını, iletişim temelli konuları ve soyut kavramları anlamada en etkili yöntemlerden biridir.

30 ilde gerçekleştirilecek 57 “Drama Yoluyla İnteraktif Eğitim Seminerleri” ile 10.000 maden çalışanına ulaşılması hedeflenmektedir. Drama Yoluyla İnteraktif Eğitim Seminerleri maden çalışanlarının yoğun programı, madenlerin lojistik durumu ve COVID 19 önlemleri göz önüne alınarak maden işletmelerinin bulunduğu yerlerde gerçekleştirilecektir. “MİSGEP Madende” mottosu ile hazırlanan seminer programı “MİSGEP İnteraktif Eğitimleri Gezici Sahnesi”nde sunulacaktır

Güven Usta ile Vardiya Öyküleri” adıyla sahnelenecek 8 bölümlük interaktif tiyatronun provalarına başlandı. Seminerin prömiyeri 21 Haziran’da gerçekleştirilecektir.

Site içeriklerimiz sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*